KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16123390

nr 1612 3390

Skulptur

Bemålad Gips. Höjd: 99 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:58:20